Canlı Sohbet

Chat sohbet odaları üzernde yüzlerce insan sizi bekliyor. Sizde aramıza katılıp, canlı sohbetin keyfini çıkarın.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Belçika Mynet Chat Odası - Sohbet , Muhabbet , Chat , Mobil Sohbet ,Gurbet Sohbet , Avrupa Sohbet - GurbetYeri.Org


Belçika Mynet Chat Odası

Belçika Mynet Chat Odası

Selam aleyküm değerli mynet sohbet dostları, Belçika Mynet Chat Odası yenisiyle çok güzel günlerimizi geçirdiğimiz köklü bir sohbetten bahsediyorum. Tabi ki bunun yanı sıra çok da güzel dostluklar, aşklar ve bunun yanı sıra düşmanlıklar yaşanmıştır.

Öncelikle bende bir Belçika mynet kullanıcısı olarak sizlere daha iyi Belçikalerden bahsedebileceğimden emin olabilirsiniz. Ben daha çok #destan, #eflatun, #suguzeli, #papatyam, #formula, #türkü, #kirlioda, #cankiri, #yolcu ve #sohbet kanallarında takılmışlığım vardır. En son olarak #Ayaz kanalını almış ve ondan sonra bırakmıştım. Mynet_gençlik_ #Mynet_cinsellik, #Mynet_yetişkinler, #Mynet_+18, #Mynet_yaşlılar, #Mynet_evliler gibi de bir çok global kanallar bulunmaktaydı. Bu yüzden kendine has bir sistemi olduğu için daha farklı ve imtiyazlı gelmekteydi. Malesef kapatılma ile ilgili elimde hiçbir net bir bilgi yok. Daha fazla bilgi vermek isterdim, lakin benimde bildiklerim bu kadar. Sizlere diyebileceğim tek şey aramıza davetlisiniz.

 

Belçika Mynet Chat Odası Mynet

Mynet denildiğinde aklımıza yıllardır sohbet serveriyle çok geniş bir hizmet veren Belçika en büyük İCR serverlarından biri aklımıza geliyor. Fakat artık öyle değil elbette çünkü bu sistem unreal’e dönülmüş ve daha sonrada fazla durmaksızın kapatılmıştı.

Serverin kapatılmasının ardından çok büyük bir akın meydana geldi. Bütün sunucu sahipleri ve bu alemin webmasterları ne kadar boşta mynet chat odası ismiyle ilgili domain ve uzantısı var ise topladı. Kimisi çok güzelde işler çıkardı fakat uzun süre dayanamadı. Sebebi ise gerçekten kullanıcılarına değer verip vermemesiyle alakalıydı. Şuan sadece 3 site görüyorum bununla ilgili hizmet vermekte olan ve piyasada dayanabilmekte olan, diğerlerinin ismi var kendileri yok.

Belçika Mynet Chat Odası Eski mynet sohbet

Biz gurbetyeri.org olarak eski mynet sohbet keyfini taddırmak niyetindeyiz. Az öz yönetimimiz ile karmaşıklığa yer vermeden huzurlu bir ortama artık çok kolay ulaşabilirsiniz.

Bunlar diyeceklerimin yarısı bile değil, sığmadı sayfaya aslında baştan başlamak lazım taşlamaya. Dostluk nerede biz oradayız uzun soluklu güzel arkadaşlıklara davet ediliyorsunuz. Sizlerden beklenenler:

*Seviyeli şekilde muhabbet etmeniz
*Sunucuya girişte bulunan kuralları okumanız
*Okuduğunuz kurallara uymanız
*Kuralları okuyup gülüp geçmeyiniz
*Her ismin ardında bir canlının olduğunu unutmamanız

Gerektiğini hatırlatmakla yükümlüyüz. Sizlerde bu sorumluluklarınızın farkına vararak diyolaglarınıza yön vermenizi beklemekteyiz.

Gelelim sonuca misyon olarak diğer sitelerden ve subdomainlerden farkımızı ön plana çıkaran özelliklerimizden bahsedeyim. Sadeliğe önem veren bir yönetim anlayışımız ile sizlerin karşısındayız. Diğer sub domain (yardımcı domain) çılgınlarından biri değiliz, tam aksine kullanıcılarına değer veren yararlı bilgi platformları oluşturma peşindeyiz. Sizde bu oluşumun bir parçası olmak istiyorsanız bize site sol sütununda yer alan sohbete giriş kısmından katılabilirsiniz.

Belçika Mynet Chat Odası


Yazar: admin

Görüntüleme: 374 defa

Kategori: Genel, Chat Odaları, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 31 Ağustos 2023

1 Yorumlar
DarkKnight

guzel işler basarmıssın elıne sagLık


Cevap bırakın

islami sohbet