Canlı Sohbet

Chat sohbet odaları üzernde yüzlerce insan sizi bekliyor. Sizde aramıza katılıp, canlı sohbetin keyfini çıkarın.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Gurbet Mobil Chat Odası - Sohbet , Muhabbet , Chat , Mobil Sohbet ,Gurbet Sohbet , Avrupa Sohbet - GurbetYeri.Org


Gurbet Mobil Chat Odası

Gurbet Mobil Chat Odası

Gurbet Mobil Chat Odası alemlerin de yılladır kullanıcı olan ben ve çok degerli bir çok arkadaşlarım olarak yeni gelecek olan siz degerli kullanıcılarımız için izlenmesi gereken yollardan kısaca bahsetmek istiyorum.

Ben yıllar öncesinde başlamış oldugum sohbet chat odalarına ilk girdigimde okadar yanlız ve çekingendim ki biri bana yazdıgında nasıl karşılık verecegımı bilemiyordum.

Bazen özelime okadar tuhaf ve ayıp şeyler yazılırdıkı ne özelimi kapatmayı bilirdim ne de bu tür insanlarla başa çıkmayı bilirdim.

 

Sohbet

Yetkililer vardı fakat şikayetim olsa bile kime gidip ne yazacagimi bilemiyor ve ya bana inanmazlarsa diye kendi kendime kurup duruyordum. Tabi zamanla insan her türlü ortama sohbete  alışıyor.

Yeri geldi bende bir yetkili oldum ve bir çok sorunlarla başa çıkmayı ögrendim. Daha sonraları zmaanla yani bir çok erkek ve kız arkadaşlarım oldu.

Öyleki bu arkadaşlarımla evdeki ailemle bile okadar zaman geçirmezken onlarla geçirir oldum.

Ve yıllardır tanışıp görüştügüm bir çok arkadaşım var.

Yıllarını Mobil Gurbet chat odaları nda geçirmiş bir kişi olarak siz yeni başlaayacak olan kullanıcılarımıza anlatmak istedigim konular var.

 

Mobil Gurbet chat oda

Mesela gurbet mobil chat odasına ilk geldiniz özelinize gelen hiç kimseden çekinmeyin konuşmak mı istemiyorsunuz o kişi ile cevap vermeyin kimse size neden konuştun yada konuşmadın diye hiç bir söz edemez.

Sapıklıklarmış yapılıyor özelinize rahatsızmışsınız ignore diye bir komut var ve kişiyi ignore ettiğiniz de kişinin size olan yazılarını görmüyorsunuz. Mesela /ignore nick gibi. Veya özeliniz de kimse ile konuşmak istemiyorsunuz /silence +  komutu ile kimse size yazamıyor.

Aslında okadır güzel komutlar vaki yeteri sizler öğrenin öğrenmek isteyin. Bilmediğiniz sormak istediğiniz veya takıldığınız her türlü komutlarda sizlere yardımcı olacak olan departmanlar vardır /j help odasına gittiğinizde sizlere yardım etmek için bekleyen cok saygı değer yardımsever arkadaşlarımız hiç bir sorunuzu karşılıksız bırakmayacaktır.

Gurbet Mobil Chat Odası


Yazar: admin

Görüntüleme: 401 defa

Kategori: Chat Odaları

Yayınlanma Tarihi: 30 Ağustos 2023

Cevap bırakın

islami sohbet