Canlı Sohbet

Chat sohbet odaları üzernde yüzlerce insan sizi bekliyor. Sizde aramıza katılıp, canlı sohbetin keyfini çıkarın.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Liseli Kızlarla Sohbet - Sohbet Muhabbet Chat Mobil Sohbet Gurbet Sohbet Avrupa Sohbet GurbetYeri.Org


Liseli Kızlarla Sohbet

Liseli Kızlarla Sohbet

Liseli Kızlarla Sohbet Bayanlarla Sohbet odalarımız toplu olarak iletişimlerin kurulduğu seviyeli bir yer olmasından dolayı insanların ilgi odağı haline gelmiştir, çoğu insan için saygı seviyenin önemi bulunmaktadır herkes her ortamda rahat ve huzurlu olamaz tabi bu kişiye ve kişilerin arayışlarına göre değişmektedir.

İnsanlar arasındaki iletişimin ,muhabbetin aslında kızı erkeği olmaz bay veya bayan  her iki cinste bazen hemcinsleri ile muhabbeti sever bazen ise karşı cinsten muhabbeti burada önemli olan karşılıklı anlayış.

Özelikle beyler karşılarındaki kızlar ile nasıl konuşulacağını bilmeleri gerek her bayan erkek ile iletişime geçince bunun altında kötü niyet aramamak gerek ve erkeklerin ise kızların ufak bir yaklaşımında hemen bu kız benle konuşuyor bende aklı var gönlü var gibi tavırlar takınmamalı.

Bazen rastlıyorum katıldığım sohbet sitelerinde bazı erkek arkadaşlarımız o kadar hızlı,ki iki muhabbet ettikleri bayana anında duygusal yaklaşımlar sergileye biliyor,bir söz vardır taş yerinde ağırdır yani biraz ağır başlı olmak birazda sabırlı olarak her şeyi ilk görüşte değilde zamana bırakılması gerekir.

Chat siteleri, nde de yani sanal ortamlarda önemli husus yani gözlemlediğim bir konu ise bayanlara kurulan gönül ilişkisi dedikleri iletişimleri maalesef,ki bir kişi ile sınırlı kalmıyor enteresan tarafı ise aynı ortamda bir kaç bayanla duygusal ilişki peşinde olanlarda bulunmaktadır böyle bir durumda ne kadar doğru onuda yapanlara sormak gerek.

Liseli Kızlarla Sohbet Ve Liseli Kızlarla Nasıl Konuşmalı 

Liseli kızlarla nasıl konuşmalı beylerin kızlara yaklaşımları nasıl olmalı öncelikle bir toplum içerisinde konuştuğunuz kişinin cinsi önemli değil her iki cins, lede konuşuyorken saygıyı elden bırakmamanız gerekli,ve kızların yapı olarak narin çabuk alıngan bir yapıya sahip olduklarını da unutmayarak gayet kibar ve nezaketli davranmalısınız.

Emri vaki yapmak hep ben konuşurum benim dediğim olur gibi sözlerinizle karsınızdaki bayanları kendinizden uzaklaştırmayın bu hareketiniz kızlara itici gelerek sizleri yanlış anlamalarında sebep olacaktır.Önemli bir husus ise sizinle iletişime geçen muhabbet eden,güler yüz gösteren kişilerinde bu davranışları altında her hangi özel yakınlık hissine kapılmayın her şey gönlünüzce olsun bol şanslar.

Liseli Kızlarla Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 374 defa

Kategori: Chat Odaları, Genel, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 30 Ağustos 2023

Cevap bırakın

islami sohbet