Canlı Sohbet

Chat sohbet odaları üzernde yüzlerce insan sizi bekliyor. Sizde aramıza katılıp, canlı sohbetin keyfini çıkarın.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Avrupa Chat - Sohbet Muhabbet Chat Mobil Sohbet Gurbet Sohbet Avrupa Sohbet GurbetYeri.Org


Avrupa Chat

Avrupa Chat

Avrupa Sohbet , Avrupa Chat , GurbetYeri.Org kullanıcıları sizlere yüksek müsaadenizle biraz Sohbet ile alakalı dilimiz döndükçe gücüm yettiği kadarı ile lukatımında yettiği kadarı ile bir kaç yazı yazmak istiyorum  Avrupa Sohbet nedir? Avrupa Sohbetlerimiz? Sohbet ve esasları?

Avrupa Chat , Avrupa Sohbet hayatımızın her daim en önemli etkenlerindedir ve de Sohbet ne yazık ki herkesle her yerde edilmez en önemli husus ise Sohbet ettiğiniz kişinin sizi anlayıp size saygı göstermesidir . Sohbet sitelerinin bu konuda en önemli etkeni ise her türlü insanın karşımıza çıkmasına rağmen Sohbetin sadece bizim dilimizden anlayan bize saygı gösteren biri ile edilmesidir ki buda en önemli etkendir.

Avrupa Sohbet ve de Sohbet odalarına dair bir kaç yazımı siz değerli dostlarımızla paylaşmak isterim umarım beğenirsiniz :  Avrupa Chat sitelerinde Sohbet ederken sen miydin o yada ben sendeki ben miydim hayatımızın en değerli anları mıydı yoksa hayatta her daim arka planda baktıklarımız mıydı ? Hayatta en değerli anlarımızda var mıydı acaba ben senle beni düşlerken sen her an bitirme kararı ile bitirme anı ile yaşadın ne yazık ki bitirdin bendeki seni hadi gözün aydın.

Avrupa Chat Avrupa sohbet

Sohbetlerimiz vardı senle benle bahsettiğimiz sohbetlerimiz vardı hayatta dair planlarımız sohbetlerimiz vardı her daim gülüştüğümüz ama anladım ki hepsi birer numaradan ibaretmiş yazık ettin senle bana hayatında mutluluklar dilerim sen ihmal ederken beni ben seni beklerken sen beni bende sensiz yaşarken ben hala umutla bakarken hata etmişim meğer ne yazık ki anladım artık bu ilişkin sonu çoktan konulmuş gözün aydın çıktım hayatından artık meydan senin.

Sohbet sırasında bir diğer husus ise Tahammül etmek dir ki bunun içinde en önemli etken  bir insanın hayatında yaşayıp yaşayabileceği en kötü duygudur. Sizi yıpratır, içten içe kemirir, bağırıp çağırmalarınız, sinir krizleriniz o kadar ve o kadar artar ve o kadar şiddetlenir ki zaman geçtikçe siz bile kendinizden korkar hale gelirsiniz velhasıl Sohbet sırasında ve de sohbet odalarında her ne olursa olsun tahammül göstermek ve de bazı şeylere sabır göstermek gerekir.

Ama bazen de öyle zamanlar olur ki haklı olduğunu bile bile haksız olduğunu sırf “tahammülün” kalmadığı için kabullenirsin. İşte tüm bu zamanlarda hep şunu söylersin ; , ne yaparsan yap, olmuyor  ki hayatta bazen dediğimiz zamanlarımız var, hem de çok.

Bezenlerimizle, keskilerimizle, ahlarımızla, kocaman kocaman içimizde oturan egolarımızla ve hırslarımızla hükmetmeye çalıştığımız aslında bizim hayatımız, aslında tüm olan bitenlerden sadece biz etkileniyoruz. Ama yine de ne olursa olsun Sohbet odalarının bizlere kattığı en önemli etken bize gösterdiği en büyük sınav ise bizi diğer insanlara karşı sabır ve de tahammül öğrenmek ve de sözlerimizi söz verdiklerimizi asla unutmamak lazımdır ki bununda en büyüğü sanalda olsa söz sözdür düşüncesindeyim.

Avrupa Chat sırasında kazandıklarımız çoğu insan belki bir merakla yahut bir arkadaş tavsiyesinde yada benim gibi internet cafe de rastladığı chat ortamına uzun süreler takılarak o ortamlarda çok ama çok önemli dostların edinmesi yahut o ortamlarda belki de hiç görmediğin birine aşık olup sevmesi yada reale taşıyıp evlenmesi ki buda benim görmüş olduğum çok şait olduğum olaylardandır .

Chatin bizden aldıkları ise belki de lise yada ortaokulda yada üniversite yıllarımızda ders çalışma yerine bil saray başında geçirmiş olduğumuz zamanlarımız ve de o zamanlarda ailemize olan sorumluluklarımızı yerine getirmemiş olmamızdır ki buda en büyük ve herkesin yapmış olduğu bir şeydir onun yerine geçebilirmiş bence geçerdik Chati bırakarak değil ama 8 saat yada 10 saat Chat ortamlarında takılmak yerine belli bir plan yapıp o plana uymaktan olurdu ki o planı şahsen yaptım mı diye sorarsanız ne yazık ki hayır 🙂

Avrupa Chat


Yazar: admin

Görüntüleme: 218 defa

Kategori: Genel, Chat Odaları, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 30 Ağustos 2023

Cevap bırakın

islami sohbet