Canlı Sohbet

Chat sohbet odaları üzernde yüzlerce insan sizi bekliyor. Sizde aramıza katılıp, canlı sohbetin keyfini çıkarın.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Avrupa Türk Chat - Sohbet Muhabbet Chat Mobil Sohbet Gurbet Sohbet Avrupa Sohbet GurbetYeri.Org


Avrupa Türk Chat

Avrupa Türk Chat

Avrupa Chat Sohbet ,  GurbetYeri.Org , Avrupa Türk Chat Türkiye’nin bu popüler chat sitesi, arkadaşları ve arkadaş arayanları aynı çatı altında buluşturan kaliteli bir avrupa sohbet sayfasıdır. Avrupa Chat Odaları üzerinde bay ve bayanlar,sohbet ederek tanışmaktadır.

Sohbetin kesintisiz olarak sunulduğu avrupa chat ortamına sizde katılıp, bu ortamın parçası olabilirsiniz. Ücretsiz olarak sohbet kanallarında, yeni insanlarla tanışma fırsatı bulabilir, boş zamanlarınızı muhabbet ederek keyifli şekilde değerlendirebilirsiniz. Sitemizde chat yapmak dışında, soru – cevap bot destek oyun kanallarında yarışmalara katılabilir, canlı radyo yayını yapılan odamızda radyo yayını dinleyebilirsiniz.

Avrupa Sohbet Chat sitesine, arama motorlarından Avrupa Sohbet Sitesi, Avrupa Chat Odaları, Avrupa Sohbet Siteleri, Avrupa Sohbet, Avrupa Chat, Avrupa Çet gibi kelimelerden ulaşabilir, bilgisayarla, veya mobil cihazlarla bağlantı kurabilirsiniz.

Her kesimden kullanıcıya yüzde yüz hitap eden bir yapıya sahip, Avrupa Sohbet Chat Yap Sitesi, kurulduğu günden bu yana saygın ve seviyeli şekilde hizmet vermektedir. Avrupa’nın bir çok ülkesinde yaşayan gurbetçi Türk vatandaşları yurtlarının hasretlerini çekerken, kendi yurttaşları ile sohbet ederek, tanışmak istemektedir.

Yurt dışından Avrupa Chat odalarına oldukça yoğun giriş yapılmaktadır. Platform içinde farklı odalarda yazışmalı olarak iletişim kurulabilen Avruba Sohbet Chat Odaları temiz bir arkadaşlığın ve dostluğun başlangıç noktasını oluşturacakır. Her yaştan kadının ve erkeğin birbirleri ile tanışarak, arkadaş olma ihtimali oldukça yüksektir. Yeter ki, fikirler uyuşsun ve kalpler bir olsun, gerisi zaten kendiliğinden gelmektedir.

Sitemize giriş yapan kullanıcıların sohbet anında argo ve küfürlü kelimeler kullanması ve rahatsız edici hareketler sergilemesi kanaldan ve sunucudan uzaklaştırılma sebebidir. Başkası tarafından genel ve global odalarda rahatsız ediliyorsanız, hemen kanal yada sunucu yetkilileri ile irtibata geçerek durumu bildirebilirsiniz. İyi bir sohbet sayfası kesintisiz olarak iletişim sağlayandır. Sohbete katılmak için bir rumuz yazarak, giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Üyeliksiz olarak giriş yapabilirsiniz. Kalitenin başlangıç mekanı olan web sitemizde, çok güzel arkadaşlıklar yakalayabilirsiniz. Avrupa Sohbet Chat Kanalı deyince, ilk akla gelen farklı şehir ve ülkelerde yaşayan insanların bilgisayar ve mobil cihazları aracılığıyla sohbet ederek tanışmasına aracılık veya vesile olan yazılı iletişim aracıdır.

Avrupa Türk Chat GurbetYeri.Org’in sevgili okurları ve de saygı değer kullanıcıları Chat nedir ? ve de ilk ne zaman nasıl kurulmuştur gibi deneysel sorular yerine Chat’in bize kazandırdıkların Chat’in bize öğrettikleri ve de Chat ile bizlerin ne denli uğraş kurduğuna dair bir yazı yazmak istiyorum bu yazının amacı odur umarım bir nefse olsun beğenir yada yararlı olabiliriz.

Chat sırasında kazandıklarımız çoğu insan belki bir merakla yahut bir arkadaş tavsiyesinde yada benim gibi internet cafe de rastladığı chat ortamına uzun süreler takılarak o ortamlarda çok ama çok önemli dostların edinmesi yahut o ortamlarda belki de hiç görmediğin birine aşık olup sevmesi yada reale taşıyıp evlenmesi ki buda benim görmüş olduğum çok şait olduğum olaylardandır.

Avrupa Türk Chat Chatin bizden aldıkları ise belki de lise yada ortaokulda yada üniversite yıllarımızda ders çalışma yerine bil saray başında geçirmiş olduğumuz zamanlarımız ve de o zamanlarda ailemize olan sorumluluklarımızı yerine getirmemiş olmamızdır ki

buda en büyük vede herkesin yapmış olduğu bir şeydir onun yerine geçebilirmiş bence geçerdik Chati bırakarak değil ama 8 saat yada 10 saat Chat ortamlarında takılmak yerine belli bir plan yapıp o plana uymaktan olurduki o planı şahsen yaptım mı diye sorarsanız ne yazık ki hayır 🙂

Nedeni ise Chatin Chat zamanında öle ortamlar öyle dostluklar öle aşklar ve de sevgiler yaşayıp gördümki halada onlarla beraber yoluma devam ediyorum ama bu demek değil ki sadece sanal başında duruyorum gayette normal ve de sosyal bir de yaşantım var gerek sinema gerek futbol gerek iş hayatı aması Chat gerçekten çok şeyleri öğreten bir öğretmen oldu ne derseniz  ;

Örnek : Sanalda hiç ama hiç karşılaşmadığım insanlarla sanki 40yıllık dost gibi akraba gibi yada kardeş gibi dostluklarım kardeşliklerim oldu öle sevdim ki sanki mahallemdeki açılamadığım o narin kız gibi sevgim oldu öle hatalar yaptık ki sanki beraber büyüdüğüm

mahallemdeki arkadaşlarıma yaptığım hatalar gibi utandığım öle güzel ortamlarda bulunduk ki sanki o an yan yana yada göz göze baktığımız insanlar gibi geliyordu aslında bu ortamlara sanal demek abes nedeni ise en basiti şu yazıyı bile bir insan yazmıyor mu ?

Avrupa Türk Chat bu siteyi bir insan yönetmiyor mu yada belli bir ekibi yok mu yada bu yazıları okuyanlara buralara girenler insan değil mi insan varsa sanal değildir her ne kadar görme sekte belki de samimiyetine güvenmeye de biliriz ama onda insanın içinde olan sütünde olan kendi vicdanı ile olan bir durumdur diye düşünmekteyim sanal diyip sığırsak sanalda holding sahibi ( öyle insanları da gördüm ama 🙂 )

real de işçi yada boş gezen olmak pek inandırıcı değil  tabiî ki de en basiti geçen Chat ortamındayken birisi yarın Almanya ya uçamam iş için dedi ama var ya atıp duruyor velhasıl denk geldik bazen yalanlar sanalda daha çok çıkar ve de duyulur sordum Almanya ne zamandan beri İstanbul ipsini kullanıyor vay şöyle vay böyle sözün kısası Chat diyip geçmeyin Chat bizim bir parçamızdır.

Avrupa Türk Chat

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 210 defa

Kategori: Genel, Chat Odaları, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 30 Ağustos 2023

Cevap bırakın

islami sohbet