Canlı Sohbet

Chat sohbet odaları üzernde yüzlerce insan sizi bekliyor. Sizde aramıza katılıp, canlı sohbetin keyfini çıkarın.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Dul Sohbet Odaları - Sohbet Muhabbet Chat Mobil Sohbet Gurbet Sohbet Avrupa Sohbet GurbetYeri.Org


Dul Sohbet Odaları

Dul Sohbet Odaları

Değerli  Dul Sohbet Odaları , Dul kadınlarla sohbet seven siz Türkiye tüm şehirlerdeki aziz sohbet sevenler dul bayanlarla sohbet etmek isterseniz sizde gelip tek yapacağınız gogle,den gurbetyeri.org girmeniz ve bu sohbet odasındaki tüm sohbet edenlerle sohbet edip kendinize dul bir bayanla sohbet etmeniz yeterlidir. Sohbetin tek adresi dul bayanlarla sohbet ve bu bayanlarla iletişim kurmanızdır. Bende sohbet etmek için bu sohbet kanalında bulunup sohbeti daha iyi hizmet vermek için bulunuyoruz.

Dul Chat odalarımızda ki ziyaretçilerimizin iletişim konusu bizler için çok önem taşımaktadır Türkiye genelinden ve Dünyanın çeşitli ülkelerinden çok sayıda beyler ve bayanların katılımları olmaktadır.

Sitelerimize katılan insanlar erkek veya bayan her konumdan her yaş sınırın dandır bunların arasında evlisi, bekarı,ve dul olanlar bulunmaktadır, gözlemlerimize dayanarak konuşmak gerekir ise toplu sohbetlerin yapıldığı ortamlarda maalesef bazen olumsuz olaylar ile karşılaşmaktayız.

Bunlardan bir tanesini örnek verecek olur isek konumuzun başlığından yola çıkarak dul arkadaşları ele alalım sohbet odalarına katılan insanlar doğal olarak bir birlerini tanıma amaçlı sorular sormaktadır bu sorulardan bir tanesi evli-misin, bekar,mı verilen yanıt ise dulum olunca bazen karşılaşılan tepi pekte hoş olmamakta.

 

Dul Sohbet Odaları Dul Kadınlarla Sohbet Odalarında Yapılmaması Gerekenler

Toplum olarak genel konuşmak gerekir ise bazı insanlar tarafından dul insanlara bakış açısı pekte iç açıcı olmayarak sanki dul olmak bir suçmuş gidi görülmekte.

Gerçekçi olmak gerekirse kimse boşanmak için evlenmiyor herkes mutlu bir yuvanın hayali ile dünya evine girmektedir birde önemli bir konudan söz etmek isterim dulluk kavramı yanlış ima edilmektedir doğrusunu dile getirecek olur isek dul diye eşinden boşanmış değil eşlerden biri vefat etmiş ise geride kalan kişiye dul denir boşanmış kişilere ise boşanmış kelimesi telaffuz edilmesi doğrudur.

Dul olmak insanın elinde olmayıp kader,alın yazısıdır ve herkesin başına gelebilecek normal bir olaydır kimse benim b aşıma gelmeyecek diye düşünmesin ve reel hayatta veya sanal ortamlarda dul olan insanlara davranış biçimlerinde, konuşma şekillerinde dikkat ederek insanları rencide etmemeye gayret etsinler.

Unutmamamız gereken  bir ata sözümüz vardır gülme komşun gelir başına ne eker iseniz hayatta onu biçersiniz diyerek burada sözlerimi bitirirken saygılarımla hoş sohbetler dilerim.

Dul Sohbet Odaları


Yazar: admin

Görüntüleme: 234 defa

Kategori: Genel, Chat Odaları, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 31 Ağustos 2023

Cevap bırakın

islami sohbet