Canlı Sohbet

Chat sohbet odaları üzernde yüzlerce insan sizi bekliyor. Sizde aramıza katılıp, canlı sohbetin keyfini çıkarın.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Koyu Sohbet - Sohbet Muhabbet Chat Mobil Sohbet Gurbet Sohbet Avrupa Sohbet GurbetYeri.Org


Koyu Sohbet

Koyu Sohbet

Koyu Sohbet  Merhaba sevgili arkadaşlar bugünkü yazımızda size koyu sohbet ne demek, koyu sohbet ne anlama gelir sorularının cevabını vermeye çalışacağım. Ben Gurbetyeri.Org  öncelikle koyu sohbet ne demek konusundan başlamak istiyorum.

İki kişi arasında derinlemesine bir diyalog olduğunda uzaktan bakanlar sohbetin çok koyu olduğunu söylerler yani toplamak gerekirse iki kişi arasında çok sıkı bir sohbet olduğunda dışarıdan görünen hararetli görüntüye koyu sohbet adı verilmektedir. Bu sohbetlerde en az 2 kişi olması şarttır üst limit bulunmuyor yani 2 kişide, 20 kişi de olabilir 200 kişi de olabilir.

Herhangi bir sınırlaması yok. Koyu sohbet olabilmesi için çok alevli bir sohbetin olması kesintisiz karşılıklı atışmalar olması gerekmektedir. Sizde koyu bir sohbet etmek istiyorsanız sitemizden sohbet girişine tıklayarak bağlantı kurabilir ve en koyu sohbetlerin dibine vurabilirsiniz. Hepinize hoş sohbetler diliyoruz.

Genel  Sohbet Nedir?

Sitemize giriş yaptıktan sonra masaüstü cihazlarda sağ kısımda, mobil telefonlarda ise üst kısımda sohbet odaları listesini göreceksiniz. Onlara tıkladığınızda kanalların genel lobisine geçiş yapmış oluyorsunuz. Burada yapılan ve yazılan her türlü metin genel koyu sohbet etmek anlamına gelir.

Özel Koyu Sohbet Nedir?

Sohbete bağlantı kurduktan sonra, kanallarda anlık olarak online olan kullanıcıların listesini alt alta olarak size sunuyoruz. Sohbet etmek istediğiniz katılımcının üzerine tıklayarak, “Özele Git” sekmesine dokunursanız ikiniz arasında özel bir görüşme başlayacaktır. Bu görüşmeye ve bu açılan pencereye özel koyu sohbet adı verilir, özelde yapılan sohbetleri 3. şahıslar göremezler.

İslami Sohbet

Tam anlamıyla koyu İslami sohbet deyimini oluşturmamız gerekirse, İslam dini ve Müslümanlar arasında bir topluluk veya toplum arasında sadece dinimiz üzerindeki konuları konuşulmasına İslami sohbet adı verilmektedir. İslam dinine inanan tüm Müslümanların bir araya gelerek sitemiz üzerinde yaptıkları genel konuşmaların tamamına koyu dini sohbet adı verilir. Koyu Sohbet denince sadece karşılıklı tanışma veya fikir alışverişinden ziyade aklımıza birçok şey gelmelidir. Tek bir konu üzerinde güzel bir fikir sunulması ve bunun üzerinde fikir alışverişi yapılarak bu sohbetin akışının sağlanması gerekir. İnternet ortamında  İslami sohbetlerin önemi çok büyüktür. En büyük önemi ise şudur; Müslüman olmayan birisinin İslami sohbet sitesinde İslam dinini öğrenerek daha sonra dinin gerektirdiğine göre yaşayıp davranmasını sağlayabiliriz.

Koyu Dini Sohbet Kanalları

Koyu dini sohbet kanalları İnternet ortamında en büyük dini sohbet odaları bildiğiniz üzere gurbetyeri.org adresinde yayın yapmaya devam etmektedir. Dünya coğrafyasında hızlı bir nüfus artışı sergileyen dinimiz yani İslamiyetin dini sohbet siteleri üzerinde pek çok ortak konusu bulunmaktadır.

Müslümanlar yani din kardeşlerimiz tüm dünyanın çeşitli ülkelerinde sitemize giriş yapmaktadırlar. Bu girişlerde herhangi bir kısıtlama veya bloke işlemimiz hiçbir zaman yapılmıyor, tüm dünya üzerindeki Müslüman kardeşlerimizin  dini sohbet odası içerisinde toplama gayretindeyiz.  sohbet sitesi kesinlikle evlilik sitesi veya kendine arkadaş arayanların sitesi değildir! Burada yapılması gereken genel ya da özel pencerelerde dinimiz üzerine sohbetler yani sanal ortamda dini chat yapma gayesindeyiz..

ODA KURALLARI

Hangi dine mensup olduğuna bakılmaksızın hiçbir kullanıcıyı rencide etme hakkına sahip değilsiniz. Genel Koyu sohbetlere katılım sağlayabilmeniz için kayıt olmanız zorunlu değildir

İslami Chat Sitesinde Konular

Koyu İslami chat sitesi Sitemiz içerisindeki İslamiyet konularını genel anlamda oda sahipleri veya oda yetkilileri belirlemektedir. Bu konulara eğer ilginiz varsa size saatini ve gününü tarih cinsinden belirtirler ve sizde bu genel odalardaki anlık İslamiyet konularına katılım sağlayabilirsiniz. Herhangi bir konuda bilgi edinmek istiyorsanız ve bu konunun tartışılmasını istiyorsanız lütfen daha öncesinde yetkili kişilere bildirerek böyle bir talep oluşturunuz. Konu belirleme mantığında şöyle bir yol izleniyor; Günümüzdeki güncel tartışmalarından eğer dünya üzerinde tartışılan konular varsa bunun üzerinden gidilmesi gerektiği için bunlara öncelik tanındığını bilmenizi isteriz..

HANGİ SIKLIKLARDA KONULAR ANLATILIYOR?

Haftanın 4 günü düzenli olarak konularımız işlenmeye gayret ediliyor. Konuyu anlatacak kişinin herhangi bir engeli çıkmadığı takdirde mutlaka açıklanan tarih ve saatte o konu işlenmiş oluyor. Konu anlatımını kaçıranlar için tüm sohbetler kayıt altına alınıyor ve istenen kişilere e-posta olarak yollanıyor. Sizde konu anlatımı yapmak veya konuları yakın takip etmek istiyorsanız mutlaka koyu sohbet dini chat sitesine kaydınız yaptırın..

Koyu Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 340 defa

Kategori: Genel, Chat Odaları, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 30 Ağustos 2023

Cevap bırakın

islami sohbet