Canlı Sohbet

Chat sohbet odaları üzernde yüzlerce insan sizi bekliyor. Sizde aramıza katılıp, canlı sohbetin keyfini çıkarın.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Nur Chat - Sohbet , Muhabbet , Chat , Mobil Sohbet ,Gurbet Sohbet , Avrupa Sohbet - GurbetYeri.Org


Nur Chat

Nur Chat

Nur Chat kanallarımız içerisinde ücretsiz olarak İslami sohbet etme imkanına sahip olabilirsiniz. İslami chat odalarımız sayesinde dinimize en uygun şekilde yeni arkadaşlarla tanışma imkânı sağlayabileceğinizi ve bu arkadaşlıkları; dostluğa hatta İslami evliliğe ulaştırmak tamamen sizin elinizdedir.

Türkiye’nin en büyük İslami mobil sohbet odası olan Gurbetyeri.Org sizlere keyifli sohbetler diler. Muhabere içerisinde olmak isteyen insanların din bilgileri paylaşarak insanların yeni bilgiler edinmesi ve bunun yanında da güvenilir arkadaşlıklar namuslu paha biçilmez arkadaşlıklar edinmek amacıyla kurulmuş sitelerdir. Dini muhabbet odaları din hakkında merak edilen soruları ya da yüz yüze sormaya çekindiğiniz soruları sormak için de açılmıştır.

Genellikle İslam dinine ilişkin detaylı bilgileri öğrenmek ve bu bilgileri paylaşmak bu sitelerin genel özelliklerinden biridir. İslami Chat platformu olan dini muhabbet odaları amacı insanlara İslam dinini anlatmak ve bu bilgileri güçlendirmektir.

Aynı zamanda dini oyunlar da dini bilgileri güçlendirmede yarar sağlar. Böylece dinle ilgili bildiğiniz bilgiler pekişmiş olacaktır. Dini sohbet odalarında dini bilgiler paylaşıldığı gibi ahlaki arkadaşlıklar da kurulabilmektedir.

 

Böylece değerli sohbetler ederek kaliteli arkadaşlıklar da kurabilirsiniz. Dini muhabbet odaları hakkında yukarda bilgileri verdik. Bedava bir şekilde ahlaki arkadaşlıklara yelken açtığınız gibi dini bilgiler hakkında da bilmediğiniz merak ettiğiniz yekpare konuları öğrenmiş olur ve öğrendiğiniz bilgileri de başkalarına anlatarak insanlar arasındaki iletişimi diri tutmuş olursunuz.

Nurchat

Nurchat İslami sohbet, İslami sohbet, dini chat, dini sohbet, İslami muhabbet, dini muhabbet, İslami cet, dini çet sitesidir Sizin için. Eğer Bir sorunla karşılatırsanız veya size haksizlik yapıldığını düşünüyorsanız. veya bir yardım almak istiyorsanız #help ve #operhelp kanallarımızı ziyaret edip yetkili arkadaşlara sorunlarınızı iletiniz .

Nurchat İslami Sohbet

Nurchat İslami chat kanalları içerisinden dinimize uygun olarak yapılan sohbetlerin genel ismi olarak bilinir. Daha detaycı bir yaklaşımla bakacak olursak İslami muhabbet siteleri dendiğinde internet ortamında çeşitli ülke ya da şehirlerden paydaş kullanım alanına girilerek paylaşılan malûmat ve deneyimler dememiz mümkündür.

Farklı sebep ve engellerden ötürü bir araya gelme imkânı bulamayan din kardeşlerimizi odak noktada birleştirme maksatlı yayın yapan GurbetYeri.Org ile bu imkan bundan böyle yaşam bulmaktadır. Hepimizi yakından ilgilendiren dini konularda İslami sohbetler ederek bildiklerimizi başkalarına aktararak aynı zamanda bilginin zenginleşmesini sağlamış olmaktayız. Bu pencereden baktığımız zaman bazı dezavantajların olduğunu söylemek gerekir.

Nur Chat Bu sohbet odaları içerisine karışıp farklı arayışlar ve emeller için gayret gösteren katılımcılarımız olmakta. Biz yönetim olarak bu tür olayların önüne geçmek için gerekli gayreti göstermekteyiz. Sevgili arkadaşlar, yukarıda söz etmiş olduğumuz durumlardan lütfen kendinizi saklayınız. Bildiğiniz üzere yapılan hiçbir zaman gizli kalmamakla birlikte attığımız her adımın hesabını vermekle sorumluyuz. Farklı arayışlar ve gayeler uğruna İslami sohbet sitesini kirletmeye kimsenin hakkı bulunmamaktadır.

Özel pencerelerde yapılan sohbetlere hiçbir şekilde müdahale etmiyoruz fakat bazı argo içeren kelimelerin kullanımı yasaktır. Bu yasak kelimeleri ısrarla kullanan kardeşlerimizi siteden uzaklaştırmak zorunda kalıyoruz. Lütfen kendinizi böyle küçük durumlara düşürmeyin, bilmenizi isteriz ki hepimizin anası ve kız kardeşi vardır ya da olabilir!

Bu güzel başlığımızın satırlarına devam ederken herkesin iyi birer insanoğlu, topluma faydalı güzel bir dindar olmasını en içten dileklerimizle arzuluyoruz. Bu yoldan biz site yönetimi olarak üzerimize düşen her ne varsa severek yapmaya hazırız.

Sizlerden gelen dini sorular, eleştiriler ve öneriler bizlerin her daim hafızasında yer edinmektedir. Bayan kullanıcılarımız bir takım şikâyetleri üzerine birkaç önlemler alarak çeşitli katılımcıları sıkı takibe almış bulunuyoruz. Yapılan gudubet saldırılar ve ya şahsa karşı olumsuz davranışlarda herkesin IP adresleri kayıt altına alınıp herhangi bir duruşma durumunda resmi kurumlara iletilir.

Nurchat Dini Sohbet

Yüz binlerce Nurchat dini sohbet kanalları şuanda aktif durumda ve çoğunun kullanıcı potansiyeli yok denecek kadar az veya hakikaten yoktur. Dini sohbet kelimesinde yapılan yıllık aramalara göz attığımızda her geçen yıl gerçekleşen düşüşlerin bahsi geçen kalitesiz kuruluşlar olduğu hepimizin ortak noktasıdır. Chat muhabbet ve dini sohbet siteleri ile bu kısır döngünün önüne geçmek ve sektörün önder İslami chat kanalı olarak nurchat bu işe sonunda el atma kararı aldık.

 

Nur Chat Çevrimiçi İslami sohbet

Alışıla gelmiş ve tekdüzen partilere benzettiğimiz bazı haksız rekabetle zirvede olan dini çet sitelerinden artık tüm kullanıcılarımız sıkılmış durumda. Hem onların hem de bizim daha ehemmiyetli ve kalite kokan sohbet odalarına girmek hakkımız ve bunu sonuna kadar savunup, ebediyen yaşatacağımızdan kimsenin zerre tanesi kadar kuşkusu olmasın! Sohbet sitelerinde günde ortalama olarak 300 ile 350 arasında çevrimiçi İslami muhabbet kullanıcısı bulunmakta.

Nur Chat Dini sohbetler

Dini sohbetler dinimizi sanal ortama taşıyarak tüm âlem üzerindeki Müslüman kitleyi aynı çatı altında toplamayı hedefleyen, bu grup ile belirli günler ve haftalarda dini sohbetlerin yapıldığı ve çeşitli İslam âlimlerinin hayatlarının paylaşıldığı sohbet sitelerine verilen isimdir. 2023 yılının son çeyreğinde gerçek anlamda bu hizmeti veren ve hiçbir kar amacına yönelik olmayan tek bir site kalmıştır. Diğer sitelerin farklı amaçlara ve oluşumlara dinimizi peşkeş çekmiş olması içimizi burkmadı değil açıkçası.

Nur Chat

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 210 defa

Kategori: Genel, Chat Odaları, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 30 Ağustos 2023

Cevap bırakın

islami sohbet