Canlı Sohbet

Chat sohbet odaları üzernde yüzlerce insan sizi bekliyor. Sizde aramıza katılıp, canlı sohbetin keyfini çıkarın.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Sizin Mekan Sohbet Odaları - Sohbet Muhabbet Chat Mobil Sohbet Gurbet Sohbet Avrupa Sohbet GurbetYeri.Org


Sizin Mekan Sohbet Odaları

Sizin Mekan Sohbet Odaları

Sizin Mekan Sohbet Odaları, Sizin mekanınız olmasını istediğiniz sohbet odaları Chat muhabbet dostluk muhabbet yerinden Selam sevgi sunuyoruz. Değerli arkadaşlar sizin mekanınız Burası olduğu için biz de sizler için Burası adına vermekte olduğumuz tüm emekleri size  sarf etmekteyiz . Siz bizim için o kadar değerlisiniz ki bunu size izah etmekle anlatamayız.

Ama gel gör ki bazı sohbet odaları bizim mekânımızın  farkındalığını bütün sohbet odaları farkındalığımız altında ezilmektedir. Türkiye sohbet odaları  olan Türk sohbet muhabbet yeri mekânımız  daima Öncü kuruluş olarak bu Google ‘de 1 sırada yer almaktadır. Bizim Sohbetimiz olan 1 sırada olduğu için bizimle yarışan diğer sohbet Yeri mekanı sahipleri bizimle diyaloğa girerek iletişimde nasıl bir öngörü yol çizilmesi gerektiğini bizlerden fikir alarak ilerleme kaydetmesi adına Fikir alışverişi etmektedir.

Bazı toplantılarda sohbet odalarında olan olasılıklara süreç  altında toplanarak ilişkisinde ne gerekli bunu konu haline getirerek toplantı  yapmaktayız. Bu toplantılardan alınan kararlara  göre iyisi ve kötüsü ile her şeklinde Fikir alışverişi yaparız .Sizin Mekan Sohbet Odaları Toplantımızda herkes fikrini görüş önerininiz sunucumuz   adına yönetimde söz alınarak dile getirir. Sohbet sunucumuz toplantısından toplantıyı sunucu sahibi  sürdürmektedir. Burada herkes isteğini dile getirerek  söyleyebilir. Herkes fikrinde özgürdür.

Kimse kimsenin fikrine Öz iradesine hüküm koyamaz ve ambargo uygulayamaz.  Çünkü Herkesin şahsi olarak insanlık gereği fikrini sunması kaçınılmaz  açık ara bir gerçektir. Bu gerçekliği kimse ört bas edemez. Bunu bizzat buradan altını  çizerek söylemek istiyorum. Buna isteyen katılır isteyen katılmaz bu Tabii ki kişilerin en iç açıcı kararlar niteliğinde hakkıdır. Buna itiraz etmek yanlıştır. Söz  geçtiği için en doğru karara alırken topluluktan alınan en çok hangi konuda kişiler Evet diyorsa o konu geçerlidir .

Hayır diyorsa toplantıda o ise hayırdır.  Sonrası kesinlikle yoktur. Bunu bizzat buradan Herkesin bilmesini istiyorum. Sizin mekanınız  sizler için sizin kadar neyse , mekanınız olması adına en iyi yönde kaliteli bir şekilde ilerlemesini Biz de sizden çok istiyoruz çünkü sizin rahatınız huzurunuz mutluluğunuz yani hayattaki sorunlarınızın üstesinden gelmesi adına mutlu olmanızı sağlamak içindir . Burada olmak en doğal hali ile  sizin hakkınızdır.  O hakkınızı kullanan  Hepinize çok teşekkür ediyoruz iyi günler dilerim.

Sizin Mekan Sohbet Odaları


Yazar: admin

Görüntüleme: 54 defa

Kategori: Genel, Chat, Muhabbet, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 29 Şubat 2024

Cevap bırakın

islami sohbet